Sledujte nás
Prejsť na
Gio Nivy

Kariéra

Hodinár

Plný úväzok / Živnosť · Bratislava, Aupark / Nivy
Máte príjemné vystupovanie, chuť samostatne pracovať a zároveň komunikovať priamo so zákazníkmi? Alebo ste hodinár? Potom hľadáme práve Vás!

O pozícii

Rýchloservis Hodinár s tradíciou od roku 1995 ponúka širokú škálu služieb, kde servis vykonávajú vysokokvalifikovaní hodinári, pri ktorých zákazníci roky oceňujú ich kvalitnú ručnú prácu, dlhoročné skúsenosti a osobitný prístup. Rýchloservis disponuje najnovšími technologickými zariadeniami a profesionálnymi strojmi, jedinečnými svojho druhu na Slovensku od renomovaných švajčiarských značiek ako sú WITSCHI, Greiner vibrograf, Elma či Bergeon. V priestore predajne sa nachádza tiež široký sortiment hodinkových remienkov, aj luxusných hodinkových remienkov z kože exotických zvierat od špičkových svetových výrobcov. Pracovná doba na zmeny (dlhý, krátky týždeň), výborné pracovné podmienky.

Práca zahŕňa

• Technickú prácu ale aj komunikáciu so zákazníkmi pri prijímaní opráv, predaji remienkov a poradenstve
• Predbežné a základné diagnostiky, výmena batérie, úpravy a opravy náramkov remienkov, čistenie, leštenie náramkov a puzdier, tlakové skúšky vodotesných hodiniek, výmeny remienkov a pod.
• Ponuku služieb zákazníkom ohľadne servisu a opráv hodiniek (nie predaj hodiniek)

Čo ponúkame

• Prácu v komfortnom pracovnom prostredí v etablovanom hodinárskom servise v top lokalitách BA
• Motivujúce ohodnotenie
• Možnosť zaškolenia: predbežné a základné diagnostiky, výmena batérie, úpravy a opravy náramkov remienkov, čistenie, leštenie náramkov a puzdier, tlakové skúšky vodotesných hodiniek, výmeny remienkov a pod.
• Férový prístup

Zaujala vás táto pozícia?

Pošlite svoj životopis na mailovú adresu servis@hodinarskyrychloservis.sk a my sa Vám ozveme alebo nás kontakujte na tel. čísle +421 903 761 562.